9.12.2022

Magia Bożego Narodzenia z kolekcjami porcelany Altom Design!

Czas na prawdziwie magiczne Święta! To dla nas ogromna przyjemność móc zaprezentować świąteczne trendy, będące nieocenioną dawką inspiracji na ten wyjątkowy czas. Projektanci z Altom Design Studio zrobili wszystko, aby wypełnić naszą ofertę świąteczną magią, która zaczaruje wszystkie wnętrza.

 

Boże Narodzenie 2022 – przegląd inspiracji prosto z Altom Design

Kolekcja Christmas Tree

Choinka jest zwieńczeniem świątecznych przygotowań i ozdobą wigilijnego wieczoru. Połączenie prostej, klasycznej formy z piękną, malowaną dekoracją sprawia, że cała kolekcja nabiera eleganckiego charakteru. Efekt ten podkreślają tradycyjne kolory – biel, czerwień i zieleń – które wykorzystano w zdobieniach.

Kolekcja Winter Friends

Jak Święta to i zwierzęta! Udowadnia to kolekcja Winter Friends, w której prosty, elegancki fason porcelany połączony został z uroczymi ilustracjami niedźwiadka i liska. Przyjazne, świąteczne postacie zwierząt nadają porcelanie bajkowego charakteru.

 

Kolekcja Palazzo

Geometryczne kształty, prosta forma i złoto – to właśnie kolekcja Palazzo, łącząca w sobie dwa style – nowoczesny i glamour. Kolekcja zachwyca niezwykle ciekawymi, choć pozornie prostymi kształtami naczyń. Połączenie bieli, czerni i złota dodaje talerzom, kubkom i filiżankom dodatkowej wyrazistości i elegancji. Co ważne – kolekcja z powodzeniem może być wykorzystywana przez cały rok.

 

Kolekcja Golden Christmas

Stworzona w stylu glamour kolekcja Golden Christmas zachwyca subtelną elegancją. Czarne i białe naczynia ozdobione delikatnym, złotym wzorem dodadzą wyjątkowości zimowym wieczorom – również tym przed Świętami! Golden Christmas pozwala wprowadzić do domu bożonarodzeniowy klimat w nieoczywisty sposób – cienkie złote linie układają się w charakterystyczne, świąteczne motywy.

Kolekcja Ice Queen

Ice Queen zachwyca niezwykłymi połączeniami. Podstawą kolekcji jest ponadczasowe zestawienie bieli i złota. Prostota i klasyka zostały jednak przełamane nietuzinkowym, zaskakującym detalem – wypukłą dekoracją w formie gwiazd, która pokryta została złotem. Dzięki temu kolekcja jest lekka i urocza, ale – za sprawą złotych zdobień – wciąż pełna klasycznej elegancji. Dodatki w odcieniu szlachetnego fioletu pozwolą stworzyć iście królewską aranżację na świątecznym stole.

Kolekcja Mystery

W kolekcji Mystery postanowiliśmy zamknąć prawdziwie magiczne piękno. Zastosowane w niej zdobienia inspirowane są zimowym lasem o zmroku. Ciemna zieleń w połączeniu ze złotymi elementami nadaje każdemu naczyniu niezwykłej głębi i aury tajemniczości, a zestawienie zieleni z bielą przynosi na myśl ośnieżone drzewa.

Kolekcja Wonderland

Wonderland to ukłon w stronę zimowej fauny i – przede wszystkim – flory. W skład kolekcji wchodzą białe i czarne kubki, filiżanki oraz talerzyki, które wyróżniają eleganckie, roślinne zdobienia: drzewa iglaste, ostrokrzew czy zimozielone rośliny. Dzięki temu naczynia, choć zachowane w świątecznych barwach mogą z powodzeniem gościć na stole przez cały rok!

 

 

Kolekcja Cranberry

Kolekcja Cranberry to prawdziwa kwintesencja świąt, która od początku przywołuje na myśl przytulny, wigilijny wieczór. Połączenie prostej, klasycznej formy z pięknym, malowanym zdobieniem sprawia, że cała kolekcja nabiera eleganckiego, świątecznego charakteru. Efekt ten podkreślają tradycyjne kolory – biel, czerwień i zieleń – które wykorzystano w zdobieniach.

 

 

Kolekcja Scandi Wool & Xmas Tree

Wzory przypominające wełniane sploty łączą się ze świątecznymi i naturalnymi motywami. Naczynia w ciepłym delikatnie kremowym odcieniu stały się tłem dla drobnych, malowanych zdobień, w których pojawiają się nawiązania do Świąt i zimowej aury. Styl obu kolekcji doskonale pasuje do eleganckiej porcelany Aurora.

 

Życzymy Zdrowych, Wesołych i Inspirujących Świąt!