15.02.2019

Magiczny ogród na porcelanowej zastawie

Magic Garden (3)

Magic Garden to wiosenna, wyrazista kolekcja od marki Altom Design, która bogata jest w barwy i motywy związane z ciepłymi porami roku. Kwiatowe, ożywcze akcenty sprawiają, że porcelana stołowa Magic Garden wyróżnia się na tle innych, czym przykuwa wzrok klienta.

Wiosna i lato w barwach przyrody 

Na co dzień żyjemy w pędzie, a większość dnia spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach. Nic dziwnego, że w wolnym czasie chcemy otaczać się przyrodą, kontemplować jej kolory, zapachy i prawdziwie wypoczywać w jej otoczeniu.

Magic Garden (1)

W sezonie wiosna-lato 2019 zdecydowanie będą dominować motywy zaczerpnięte wprost z natury, które odciągną nas od wielkomiejskiego zgiełku i dadzą wytchnienie od pędu dnia codziennego.

Kolory i dekoracje mają znaczący wpływ na nasze samopoczucie, dlatego chcemy otaczać się rzeczami codziennego użytku, które będą wywoływały w nas pozytywne odczucia. Porcelana z kolekcji Magic Garden przywołuje wspomnienie gorącego lata, soczystej zieleni trawy, delikatnego bzyczenia pszczół i świergotu ptaków oraz zapachu kołyszących się na wietrze kwiatów. Projektantom Altom Design udało się osiągnąć niezwykle „żywy” efekt, który angażuje klienta, „zaczepia” Go i budzi w nim właśnie takie miłe odczucia.

Kwiatowa dekoracja dominuje na lekko kremowej porcelanie, ale nie pokrywa całej jej powierzchni pozostawiając przestrzeń, która pozwala na łączenie elementów kolekcji Magic Garden z innymi, niedekorowanymi talerzami, miskami lub kubkami. Złota linia zarysowana na brzegach porcelany zgrabnie zamyka kwiatową dekorację i sprawia, że cała kolekcja nabiera zdecydowanego i eleganckiego charakteru.

Magic Garden (2)

Idealna kolekcja na wiosnę i nie tylko

Kolekcja porcelany Magic Garden idealnie sprawdzi się jako zastawa podczas wiosennych i letnich przyjęć, ale nie tylko – ta piękna, kwiecista porcelana cudownie dopełni wielkanocną aranżację stołu, a także sprawdzi się… w trakcie zimniejszych pór roku! Klienci szczególnie wtedy poszukują na sklepowych półkach produktów, które będą pobudzały kolorem i swym wesołym motywem, a także przywołają miłe wspomnienia wakacyjnej sielanki.

W kolekcji tej znajdziemy kubki tradycyjne oraz te z zaparzaczem, salaterkę, filiżankę ze spodkiem, dużą filiżankę typu Jumbo, talerz deserowy oraz kubek z silikonową pokrywką – łącznie siedem elementów, które pozwolą spójnie zaaranżować stół.

 

Sprawdź w naszej hurtowni internetowejDla podmiotów gospodarczych