14.04.2022

Najlepsze propozycje na majówkę. Czego nie może zabraknąć w Twoim sklepie?

majówka grill

Już wkrótce majówka, czyli czas odpoczynku, weekendowych wyjazdów oraz spotkań w gronie rodziny i znajomych. Dlatego też warto poszerzyć ofertę sklepu o produkty, jakich już teraz szukają klienci. Popularnością cieszą się nie tylko akcesoria do grilla, ale także dzbanki, szklanki czy termosy. Warto pamiętać również o stylowych wiosennych kolekcjach porcelanowych naczyń.

Majówka, czyli grill, weekendowe wyjazdy i rodzinne imprezy

Majówkę uznaje się zwykle za symboliczny początek sezonu wiosna-lato. Dodatkowe wolne dni i piękna wiosenna pogoda sprawiają, że tzw. długi weekend najczęściej wiąże się z jakąś formą obecności na świeżym powietrzu, na przykład wypoczynku w ogrodzie lub weekendowego wyjazdu na łono natury. Z kolei najpopularniejszą formą spotkania towarzyskiego w tym czasie jest grill.

Klienci odwiedzający sklepy, by przygotować się na majówkę, będą poszukiwali przede wszystkim produktów przydatnych w spożywaniu posiłków na świeżym powietrzu i pomocnych w przygotowaniu przyjęcia w ogrodzie. Są to przede wszystkim dzbanki do zimnych napojów, ale także modne dzbanki filtrujące oraz dzbanki z zaparzaczem do gorących napojów. Na majowym wyjeździe przydadzą się z kolei wytrzymałe termosy z metalu lub z tworzywa oraz kubki termiczne i butelki filtrujące.

dzbanek szklany na wodę i sok

Dzbanek na wodę i sok Hrastnik Ben

Jedną z najpopularniejszych kategorii wiosną są także akcesoria do grilla oraz produkty na wiosenny stół – komplety sztućców, szklanki do zimnych napojów bezalkoholowych oraz alkoholi, a także kolekcje porcelany, zwłaszcza z typowo wiosennymi motywami.

Wiosenne przyjęcie – czego będą potrzebować Twoi klienci?

Kategorią produktów, która zdecydowanie zyskuje na popularności wiosną, są dzbanki do zimnych napojów i dzbanki z zaparzaczem. Trudno wyobrazić sobie majówkę i grilla bez solidnego dzbanka na wodę lub sok. A skoro maj przynosi także chłody, przydają się również dzbanki do herbaty i kawy, z pokrywką lub zaparzaczem.

W związku z tym Altom przygotował różnorodną ofertę dzbanków. Są wśród nich klasyczne dzbanki, takie jak solidny szklany dzbanek do wody i soku Hrastnik Ben, wykonany z wysokiej jakości szkła, wyróżniający się nowoczesnym designem.

Coraz popularniejszą kategorią są praktyczne dzbanki filtrujące oraz butelki filtrujące. Kupują je klienci doceniający proekologiczne rozwiązania, którzy rezygnują z kupowania wody w plastikowych butelkach. Dobrej jakości dzbanek z filtrem, taki jak dzbanek filtrujący wodę Amethyst B100-25 Maxfor marki Aquaphor, dostępny w pięknym wiśniowym kolorze, z pewnością przypadnie im do gustu.

dzbanek filtrujący wodę

Dzbanek filtrujący wodę Aquaphor Amethyst B100-25 Maxfor

Na majowym przyjęciu przydadzą się także dzbanki z zaparzaczem, idealne do serwowania gorących napojów. W takiej roli świetnie sprawdzi się szklany dzbanek z zaparzaczem Altom Design – elegancki, trwały, z wygodnie wyprofilowaną rączką, która gwarantuje bezpieczny chwyt.

Majówka na wyjeździe – pora na termosy, kubki termiczne i butelki z filtrem

Majówka to także czas wiosennych wyjazdów i korzystania z dobrodziejstw przebywania na świeżym powietrzu – wycieczek za miasto, jazdy rowerem i pieszych wędrówek. W związku z tym klienci będą poszukiwali takich produktów jak termosy, kubki termiczne i butelki filtrujące.

Wiosenna oferta Altom obejmuje wysokiej jakości termosy i naczynia typu outdoor. Warto zwrócić uwagę na termos do kawy i herbaty Pick Me Up. Jest lekki i wytrzymały, a jego klasyczny kształt wielu klientom z pewnością przypomni czasy dzieciństwa.

Dla miłośników nowocześniejszych rozwiązań idealnym wyborem będzie minimalistyczny termos nierdzewny Altom Design. Ma wyjątkowo szczelny system otwierania i zamykania oraz wysokie właściwości termoizolacyjne, sprawdzi się więc nawet w trakcie długiej wycieczki czy podczas wymagającej wyprawy w góry.

termos nierdzewny na majówkę

Termos nierdzewny do kawy i herbaty Altom Design 1 000 ml

Wyjazd za miasto trudno wyobrazić sobie także bez łyka pysznej kawy czy herbaty z kubka termicznego. Dlatego też ofertę sklepu warto wzbogacić o outdoorową serię naczyń z kolekcji Botanical, w tym kubek termiczny z modnym motywem tropikalnych roślin. Zwolennicy spacerów, nordic walking i jazdy rowerem będą z kolei zainteresowani poręcznymi butelkami filtrującymi, które doskonale zastępują plastikowe butelki z wodą mineralną. Doskonałym wyborem będzie nowoczesna butelka filtrująca City.

Sztućce, szklanki i porcelana na wiosenny stół

Kolejne kategorie popularnych produktów wiążą się z przygotowaniami do wiosennych przyjęć. Niezbędne na każdej imprezie będą jakościowe sztućce. Na świeżym powietrzu najlepiej sprawdzą się proste, nowoczesne kolekcje, takie jak 24-elementowy komplet sztućców ze stali nierdzewnej dla 6 osób Altom Design Laguna.

sztućce na majowkę

Zestaw sztućców dla 6 osób Altom Design Laguna

Oprócz sztućców na majowym przyjęciu na tarasie lub w ogrodzie nie powinno zabraknąć szklanek i kubków szklanych do zimnych i gorących napojów. Uwagę warto zwrócić na komplet kolorowych szklanek Andrea marki Altom Design. Ich pastelowe odcienie idealnie wpasują się w wiosenną aranżację stołu.

Wiosna to także dobry czas na zakup nowej porcelany, zachwycającej motywami inspirowanymi naturą. Pod tym względem wyróżnia się kolekcja porcelany Pastelowa Wiosna z pięknymi botanicznymi wzorami. Kolejną propozycją jest kolekcja porcelany Tulip, w której wzrok przykuwa motyw kolorowych tulipanów.

porcelana na majówkę

Kolekcja porcelany Tulip

I wreszcie – nieodłączni towarzysze każdej majówki i grillowania, czyli akcesoria do grilla. W ofercie Altom warto zwrócić uwagę na szczypce do grilla – wykonane z drewna lub ze stali nierdzewnej. Z pewnością będą one niezwykle przydatne nie tylko wiosną, ale także latem.