30.11.2021

Nasze marki po raz kolejny nagrodzone przez klientów! Laur Klienta dla Altom Design i wyróżnienie Dobra Marka dla VALDINOX.

nagrody

 

Nasze marki, które rozwijamy od wielu lat, trafiają do coraz większej grupy zadowolonych Klientów, którzy doceniają je, wystawiając im pozytywne opinie. Jesteśmy zaszczyceni, że Altom Design i VALDINOX  w 2021 roku zostały docenione przez Konsumentów i obiektywne jury. Niezwykle miło nam poinformować, że oferta produktowa sygnowana marką Altom Design została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie, otrzymując tytuł Laur Klienta Top Marka 2021 w kategorii Dekoracja i aranżacja wnętrz, natomiast marka VALDINOX została nagrodzona elitarnym tytułem Dobra Marka 2021. To dla nas wyjątkowe wyróżnienia, które są dowodem na to, iż Konsumenci w Polsce rozpoznają nasze marki i niezmiennie obdarzają je zaufaniem.

 

Laur Klienta Top Marka 2021 dla Altom Design – dziękujemy!

Laur Klienta to ogólnopolski plebiscyt konsumencki organizowany od 2004 roku, w którym nagradzane zostają najpopularniejsze marki w swoich kategoriach. Każdego roku w plebiscycie Laur Klienta sondowanych jest około 300 kategorii. Wyróżnienia przyznawane są dla firm, których marki wyróżniają się wieloletnią lojalnością konsumentów. Złoty Laur Klienta jest jednym z godeł, które w zdecydowanie największym stopniu przekonuje Konsumentów do zakupu. Godło Lauru stanowi ogromną wartość promocyjną i handlową ze względu na swoją rozpoznawalność i użyteczność marketingową.

nagroda

Laur Klienta Top Marka 2021 dla Altom Design

Altom Design ponownie został doceniony przez Konsumentów zdobywając tytuł Laur Klienta Top Marka 2021 za nowoczesny wachlarz produktów do aranżacji wnętrz, projektowanych przez polskich artystów. To kolejny rok,
w którym marka Altom Design odnosi sukcesy!

 

VALDINOX wyróżniony tytułem Dobra Marka 2021!

Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma pomaga w wyborze najlepszej marki w danej kategorii. Przedmiotem analiz objęte są: pozycja rynkowa marki, jakość prezentowana przez dany produkt oraz stopień zaufania Klientów. Dobra Marka to nagroda prestiżowa i szczególnie cenna, gdyż potwierdza mocną pozycję rynkową produktów, nieustające zaufanie Konsumentów, niesłabnącą renomę, wysoką pozycję rynkową i dużą rozpoznawalność marki VALDINOX. Dla Klientów godło Dobra Marka jest potwierdzeniem najwyższej jakości wybieranych produktów.

valdinox

Wyróżnienie Dobra Marka 2021 dla VALDINOX

Cieszymy się, że w tak trudnym okresie dla przedsiębiorców Klienci docenili wysoką jakość brandu VALDINOX, który otrzymał wyróżnienie Dobra Marka 2021! To dla nas ogromna radość i motywacja do dalszego tworzenia i rozwijania oferty produktowej.

 

Elitarne tytuły Laur Klienta Top Marka 2021 oraz Dobra Marka 2021 ze względu na swoją rozpoznawalność, stanowią również ogromną wartość promocyjną.

Najnowsze godła pojawią się na opakowaniach oraz materiałach promocyjnych i reklamowych wszystkich produktów oferowanych przez markę Altom Design i VALDINOX. Rozpoznawalne godło to potwierdzenie czołowej pozycji na rynku, które ułatwi klientom podjęcie decyzji zakupowych. To prestiżowe wyróżnienie znajdziemy również na naszych stronach internetowych: valdinox.pl, hurt.altom.pl altomdesign.pl oraz pieknowdomu.pl.

Elitarne nagrody Laur Klienta Top Marka 2021 dla Altom Design oraz Dobra Marka dla VALDINOX są dla nas zachętą do dalszej wytężonej pracy i realizowania kolejnych innowacyjnych projektów. Serdeczne dziękujemy za zaufanie i wszystkie oddane głosy, a całemu zespołowi pracującemu nad produktami i działaniami w obrębie marek VALDINOX i Altom Design serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów.