10.09.2015

Nowa kolekcja naczyń kuchennych Valdinox Modern

Kolekjca naczyń Valdinox powiększyła się o nową linię Valdinox Modern. Jest to propozycja naczyń w nowoczesnym wydaniu. Naczynia odlane zostały z jednego z najszybciej nagrzewających się materiałów ? aluminium. Ścianki o grubości 2,5 mm pozwalają na długie utrzymywanie ciepła, co z kolei pozwala na skrócenie czasu gotowania oraz oszczędność czasu, energii i pieniędzy.

Wnętrze naczyń zostało pokryte 3-warstwową powłoką nieprzywieralną Xylan Plus, która jest bezpieczna dla zdrowia i nie zawiera niebezpiecznych związków chemicznych takich jak PTFE i PFOA. Zastosowana powłoka ułatwia czyszczenie naczyń i sprawia, że przygotowane potrawy nie przywierają do naczynia i nie przypalają się.

Pokrywy naczyń zostały wykonane ze szkła hartowanego, które ma zwiększoną wytrzymałość mechaniczną i termiczną. Są one do 3 razy bardziej odporne na uderzenia i zmiany temperatury od zwykłego szkła.

Budowa naczyń została przemyślana w najdrobniejszych detalach. Uszczelka okalająca pokrywę garnka, idealnie pasuje do naczynia, uszczelniając krawędzie, dzięki czemu proces gotowania jest jeszcze szybszy, a jednocześnie zapobiegając obijaniu rantów garnka. Rączki i gałki pokryte zostały przyjemnym i aksamitnym w dotyku silikonem typu ?Soft touch?, który ochrania dłonie przed poparzeniem. Głębokie ranty wewnętrzne pokrywy nie pozwalają na zalewanie kuchenek, przez skroploną parę.

Estetycznie wykończone dno naczyń o grubości 4,5 mm posiada wprasowaną na stałe płytkę stalową, dzięki czemu naczyń można używać na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych, bez obaw o deformację dna. Ciepło w naczyniach rozkłada się równomiernie, co powoduje efektywniejsze wykorzystanie energii.

Kolekcja dostępna jest w dwóch kolorach ? soczystej odcieni różu i zieleni. Nowej linii szukajcie w dobrych sklepach z artykułami AGD.