15.01.2016

Nowa odsłona altom.pl

Firma Altom idąc zgodnie z duchem czasu i w odpowiedzi na stawiane oczekiwania naszych klientów sukcesywnie rozwija się podąża za nowymi trendami. W swych działaniach korzystamy z najlepszych tradycji, ale również z nowoczesnych technologii. Dlatego z niezwykłą przyjemnością przedstawiamy Państwu nową odsłonę naszej strony internetowej. Odzwierciedla ona wszystko co ważne dla naszej firmy: wiarygodność, profesjonalizm i nowoczesne podejście w działaniu. Elegancka szata graficzna witryny oraz przejrzysta nawigacja sprawiają, że dostęp do wszystkich informacji jest szybszy, a kontakt łatwiejszy. Zmieniliśmy ułożenie strony oraz dodaliśmy nowe obszary tematyczne aby ułatwić zarówno obecnym jak i przeszłym klientom dotarcie do najważniejszych informacji. Stronę wykonaną z wykorzystaniem nowoczesnych technologii bez problemu możemy przeglądać na komputerze, tablecie czy telefonie komórkowym.

Produkty

Układ strefy produktów został zmieniony tak, aby umożliwić najprostszą obsługę. Podział na poszczególne grupy produktowe pozwoli Państwu sprawniej zapoznać się z oferowanym asortymentem. Zyskujecie Państwo w ten sposób doskonały podgląd do pełnej oferty firmy Altom. Podział tematyczny katalogu umożliwia łatwe poruszanie między poszczególnymi grupami produktowymi.

Obsługa handlowa

Efektywna współpraca to gwarancja rynkowego sukcesu. Dlatego w jednym miejscu zebraliśmy najważniejsze informacje o zasadach działania naszej firmy. To właśnie tu znajdziecie Państwo informacje na temat naszego centrum logistycznego, siatki przedstawicieli handlowych, możliwości składania zamówień oraz dynamicznie rozwijającej się sieci specjalistycznych sklepów AGDom.

Studio projektowe

Nasze studio projektowe powstało z myślą o kreowaniu oryginalnego i zgodnego z aktualną modą wzornictwa oraz tworzeniu produktów najbardziej pożądanych na rynku. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z najnowszymi trendami sezonu, które pozwolą odmienić oblicze niejednego domu.

Blog

Aktualności na blogu podzielone zostały na przejrzyste kategorie, które pozwalają zawęzić wyniki wyszukiwania interesujących tematów. Dzięki temu każdy z odwiedzających stronę szybciej dotrze do potrzebnych informacji.

O nas

Cała historia i tradycja firmy Altom w pigułce. Znajdziecie tu Państwo informacje na temat powstania naszej firmy ale również najważniejsze wartości i zasady jakimi się kierujemy podczas codziennej pracy. Jeśli kierujesz się podobnymi wartościami i chciałbyś podjąć pracę w naszej firmie możesz sprawnie wysłać do nas swoje dane. Ułatwi to formularz on-line, za pomocą którego Twoje CV trafi od razu w odpowiednie ręce.

Newsletter

Regularnie wysyłamy Newsletter, informujący o najnowszych produktach i najważniejszych wydarzeniach dotyczących naszej firmy. Już dziś mogą Państwo zapisać się do Newslettera i otrzymywać najważniejsze informacje!

Kontakt

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa wszelkie pytania. Szczegółowe dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce ?Kontakt?.