29.06.2018

Nowe oblicze e-hurtowni

Miło nam przedstawić Państwu kolejną znaczącą zmianę jakościową i krok w rozwoju firmy Altom – nowe oblicze naszej hurtowni internetowej. Decyzja o poprawie funkcjonalności strony wynikała z chęci usatysfakcjonowania wszystkich użytkowników i przekazania im sprawnie działającego, intuicyjnego narzędzia, pozwalającego łatwo i szybko zapoznać się z ofertą produktową.

Zmiany widać już od wejścia na stronę naszej e-hurtowni. Odtąd każda zainteresowana osoba może bez potrzeby logowania oglądać produkty. Cenę zobaczymy oczywiście dopiero po zalogowaniu i będzie ona uwzględniała warunki handlowe dla danego Klienta. Wygląd strony jest spójny z aktualnymi trendami e-commerce i przypomina nowoczesny sklep internetowy, w którym oprócz wyboru kategorii produktów, możemy zapoznać się z nowościami, promocjami, łatwo odnaleźć ofertę outletową, a także przeczytać wszystkie aktualności.

Układ e-hurtowni jest dużo bardziej przejrzysty, przystosowuje się do narzędzia, na którym strona jest przeglądania. Wszystkie funkcje i obrazy są dobrze widoczne zarówno na komputerze osobistym, jak i telefonie czy tablecie.

Zadbaliśmy także o sposób prezentacji produktów, Klienci obejrzą produkty na zdjęciach aranżowanych, a jednocześnie mogą się zapoznać z pełnym opisem.

Co ważne nowa e-hurtownia zachowuje wszystkie wzceśniejsze funkcjonalności, a wszyscy dotychczasowi klienci mogą korzystać z obowiązujących haseł logowania.

Zapraszamy do odwiedzenia e-hurtowni i korzystania z tego łatwego narzędzia do generowania zamówień i uzupełniania Państwa oferty. Zakupy dokonywane w ten sposób nie wymagają znajomości skomplikowanych narzędzi, a dodatkowo mogą się wiązać ze specjalnymi rabatami akcjami promocyjnymi. W dalszym ciągu pracujemy nad poprawą jakości i poprawnością działania wszystkich funkcji. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i wskazówki, jak jeszcze lepiej możemy spełnić Państwa potrzeby zakupowe.

Sprawdź na hurt.altom.pl