14.06.2021

Nowe produkty na lato i atrakcyjne nagrody, czyli IV Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD

Lato to wyjątkowy czas, w którym warto zadbać o wyposażenie domu niezbędne o tej porze roku. Premiery autorskich kolekcji, w tym z nowej kategorii ?Łazienka?, promocje oraz atrakcyjne nagrody za zakupy ? to oferta, jaką kierujemy do klientów i partnerów B2B podczas IV Ogólnopolskich Targów Internetowych Branży AGD. W dniach 21-27 czerwca 2021 roku, dzięki platformie internetowej www.hurt.altom.pl, będzie można poznać najnowsze trendy i produkty, które zachwycą klientów spragnionych nowych inspiracji.

Internetowe targi AGD to najlepsza okazja do zakupów online

Lato to czas, gdy cieszymy się piękną pogodą, zasłużonym odpoczynkiem i wakacjami.  Spędzamy je z rodziną w domu, na tarasie lub w ogrodzie. Sprzyja temu otoczenie zieleni oraz obfitość owoców i warzyw, idealnych do przygotowywania sezonowych potraw i napojów. Z tego powodu w okresie letnim chętnie kupujemy wyposażenie, które sprawdzi się zarówno w domu, zwłaszcza w kuchni, a także w ogrodzie czy na balkonie.

Altom już po raz czwarty organizuje Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD. Do darmowego uczestnictwa w wydarzeniu, w dniach 21-27 czerwca, zapraszamy wszystkich klientów i partnerów z branży B2B, którzy będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w branży i zakupić najwyższej jakości produkty.

Altom filiżanka ze spodkiem

Dbając o standardy sanitarne oraz zdrowie naszych klientów i partnerów, ciągle rozwijamy sprzedaż internetową. Zakupy online to najbezpieczniejsza możliwość obejrzenia i zamówienia naszych kolekcji. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym w wygodny sposób można zapoznać się z naszą ofertą i zaopatrzyć się w najmodniejsze produkty.

Chcesz się dowiedzieć więcej o sprzedaży online i współpracy z firmą Altom? Przeczytaj artykuł Jak wykorzystać potencjał zakupów online dzięki dropshippingowi?

Szereg atrakcji dla klientów i partnerów B2B

Podczas IV Ogólnopolskich Targów Internetowych Branży AGD odbędzie się m.in. prapremiera nowej kolekcji garnków i patelni. Jaka to kolekcja i co wejdzie w jej skład? To będzie wielka niespodzianka, którą z przyjemnością zaprezentujemy uczestnikom tego wydarzenia.

W trakcie targów online przedstawimy również zupełnie nową kategorię produktów ? ?Łazienka?. Jeśli zamierzasz poszerzyć swój asortyment o produkty najwyższej jakości z tego właśnie segmentu, będziesz mieć okazję do poznania najnowszych trendów i zamówienia wyjątkowego wyposażenia przez internet.

Szklane pudełko

Altom pragnie nieustannie inspirować, w związku z czym systematycznie poszerzamy naszą ofertę. W chwili obecnej liczy ona prawie 8 000 produktów dostępnych online, tak więc uczestnicy targów będą mogli dobrać asortyment dopasowany do różnorodnych potrzeb, oczekiwań i gustów.

Weź udział w targach i otrzymaj wyjątkowe nagrody

IV Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD to nie tylko najlepsza okazja do zakupów online. To także dodatkowe atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla klientów B2B uczestniczących w wydarzeniu.

Zapraszamy do udziału w targach, podczas których możesz zdobyć atrakcyjne nagrody. Lato niezmiennie kojarzy nam się z wyjazdami i wypoczynkiem w pięknych miejscach. Z powodu trudnej sytuacji w ostatnich miesiącach za wycieczkami tęsknimy bardziej niż kiedykolwiek. W myśl hasła ?Łączymy przyjemne z pożytecznym? marki Valdinox, MariaPaula i Silesia zaproponowały jako nagrody w konkursie vouchery na wyjazdy dla dwóch osób do wyjątkowych miejsc w Polsce i zagranicą!

Gdzie chcemy Cię zaprosić? Z marką Valdinox możesz zwiedzić jedno z 400 miast Europy i odpocząć w jednym z 2 000 hoteli. Marka MariaPaula, która pochodzi z pierwszej stolicy Polski, Gniezna, zaprasza na trzydniowy pobyt w jednym z 30 polskich miast. Z kolei marka Silesia oferuje w konkursie dwudniowy pobyt w jednym z 55 hoteli w najpiękniejszych regionach naszego kraju. Każdy voucher jest ważny aż 3 lata!

Osłonki

To nie wszystko! Z myślą o uczestnikach targów B2B, przygotowaliśmy jeszcze jedną atrakcję. Jest nią udział w programie lojalnościowym, dzięki któremu uczestnik otrzyma w prezencie kartę paliwową. Akcję planujemy na czwarty kwartał 2021 roku. Liczba miejsc w programie jest ograniczona, w związku z czym liczy się pierwszeństwo zgłoszeń.

Sprzedaż online to Twój żywioł? Chcesz poznać nowe produkty i dowiedzieć się więcej o trendach w branży AGD? Już 21 czerwca wejdź na stronę targi.altom.pl i weź udział w inspirującym wydarzeniu internetowym!

Informacje i szczegóły rejestracji jak zwykle znajdziesz na: targi.altom.pl.

IV Targi w pigułce:

  • inspirujące nowości i trendy z branży AGD,
  • prapremiera wyjątkowej kolekcji,
  • unikalne promocje i rabaty,
  • blisko 8 000 produktów dostępnych online,
  • cenne nagrody,
  • minimalne zamówienie już od 500 zł,
  • sprawna realizacja bez dodatkowych kosztów,
  • dostęp do ofert przez całą dobę i 7 dni w tygodniu