Dropshipping – dokumentacja techniczna

Dropshipping to forma współpracy, przygotowana dla naszych Partnerów, posiadających własny sklep internetowy, chcących poszerzyć swoją ofertę handlową o nasze produkty. Dla tej grupy Partnerów przygotowaliśmy rozwiązanie, które umożliwia oferowanie produktów z naszej oferty bez konieczności fizycznego ich posiadania w swoim magazynie ? zamówienia składane w sklepie internetowym Partnera realizowane są przez nas, z naszego centrum logistycznego.

Centrum logistyczne Altom

Centrum logistyczne Altom

Partnerom, korzystającym z usługi dropshippingu zapewniamy ciągły dostęp do naszej bazy produktowej, którą można pobierać w formacie pliku XML. Baza produktowa jest aktualizowana co najmniej raz na dobę ? dostęp do niej jest możliwy po podpisaniu umowy na korzystanie z usługi dropshippingu. Plik XML z ofertą ma stały format ? każdy produkt jest opisany wg tego samego schematu, dając możliwość wygodnego importu. Pełny opis formatu pliku XML z naszą bazą produktową znajdziesz tutaj.

Zamówienia, składane przez Twoich Klientów, powinny być do nas przesyłane także w określonym formacie, umożliwiającym nam sprawną i szybką ich realizację. Poprawność przesyłanych do nas danych, dotyczących zamówień jest kluczowa i należy ją dokładnie przetestować ? w przeciwnym wypadku istnieje zagrożenie błędnej ich realizacji przez nasze centrum logistyczne. Wszystkie informacje, dotyczące formatu danych z zamówieniami znajdziesz tutaj. Jeśli potrzebujesz więcej informacji przed podjęciem współpracy z nami, zapraszamy do kontaktu (e-mail: dropshipping@altom.pl)