15.10.2019

Pieknowdomu.pl na II miejscu w rankingu Opineo.pl

Opineo ranking drugie miejsce sklepu internetowego

 Nasz e-sklep pieknowdomu.pl drugi rok z rzędu zajął II miejsce w rankingu, przygotowywanym przez portal Opineo.pl, na najlepszy sklep internetowy. Zaszczytne wyróżnienie zostało przyznane w kategorii Dom i Wnętrze za rok 2019. Jest to dowód na to, że nasz sklep utrzymuje wysoką jakość produktów i usług, którą doceniają zadowoleni klienci.

Jak powstaje ranking?

Klienci sklepów internetowych, po zrealizowanych zakupach, wystawiają opinię w Opineo.pl. Co podlega ocenie? Szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta, jakość zapakowania przesyłki. Klienci deklarują również, czy poleciliby ten sklep internetowy swoim znajomym. Dzięki temu Opineo gromadząc po kilkanaście milionów opinii na temat sklepów, produktów i usług przygotowuje ranking i nagradza najlepsze sklepy Laurem Opineo.

 

 

Jak działa ranking?

Metodologia rankingu Opineo.pl jest bardzo prosta i czytelna. Opiera się ona na opiniach wystawionych przez klientów sklepów internetowych, po dokonanych zakupach. Zasady są takie same od 2010 roku, co ułatwia porównanie wyników na przestrzeni kolejnych edycji. Sposób obliczania ocen sklepów został pozytywnie zaopiniowany przez firmę konsultingową Nielsen, która jest partnerem merytorycznym rankingu.

Ranking opineo sklep internetowy pieknowdomu.pl drugie miejsce w kategorii dom i wnętrze

Dziękujemy wszystkim klientom za komentarze i oceny!