24.06.2019

Porcelana MariaPaula – z naturą na co dzień

Kolekcja Polskiej Porcelany MariaPaula Natura

Wykorzystanie elementów natury do aranżacji naszych domów to odpowiedź na rosnącą w nas potrzebę spokoju, równowagi i wyciszenia. Marzymy aby w naszym domu stworzyć oazę spokoju, w której po ciężkim dniu pracy będziemy mogli wrócić do normalności. Coraz częściej wplatamy zielone rośliny czy kolory ziemi w aranżację naszych wnętrz. Staramy się również, aby produkty użytkowe były wykonane z naturalnych, ekologicznych materiałów. Jeśli dodatkowo doskonale będą komponować się z roślinami stworzymy modne wnętrze, które zaspokoi naszą tęsknotę za naturą.

Elementy środowiska naturalnego od zawsze inspirowały projektantów. Zarówno kolorystyka jak i zmyślne faktury, zaobserwowane w naturze, chętnie wykorzystywane były jako myśl przewodnia w projektowaniu produktów użytkowych. Twórcy nowego fasonu porcelany MariaPaula, o wymownej nazwie Natura, po raz kolejny zaskakują nas formą i strukturą naczyń, które uwypuklają naturalne piękno porcelany. MariaPaula Natura to biała porcelana, której nieregularna powierzchnia przypomina korę drzew. Celowe odejście projektantów od precyzyjnych linii i idealnie gładkiej formy sprawia, że fason Natura zyskuje bardziej zdecydowany charakter. Unikalny relief, wyraźnie wyczuwalny pod palcami, doskonale prezentuje się na pękatych kształtach porcelanowych elementów.

Salaterka/miseczka okrągła Porcelana MariaPaula Natura 14 cm

Nie tylko od święta

Jeszcze do niedawna porcelana stała wyłącznie w meblościankach i była używana w naszych domach tylko podczas ważnych rodzinnych uroczystości. Na szczęście czasy się zmieniają. Dziś staramy się celebrować każdą chwilę spędzoną razem. Pięknie nakryty stół i doskonałej jakości porcelana umila rodzinne posiłki, w każdy zwykły dzień. MariaPaula Natura dostępna w sprzedaży w kompletach i na sztuki sprawia, że możesz skompletować zestaw porcelanowy, który będzie idealnie dopasowany właśnie do Ciebie. Wielkim wyzwaniem dla projektantów porcelany MariaPaula było stworzenie fasonu, który będzie łączył oryginalne wzornictwo z naturalnymi materiałami oraz wysoką funkcjonalnością. Duża pojemność sosjerki 600 ml, mlecznika 340 ml czy też talerzy gwarantuje, że produkty będą doskonale spełniały swoje funkcje w kuchni. Naturalna łatwość użytkowania przejawia się również w tym, że białe porcelanowe produkty można bezpiecznie myć w zmywarkach oraz używać w mikrofalówkach.

Półmisek owalny Porcelana MariaPaula Natura 33 cm

Naturalne surowce

Porcelana jest produktem niezwykłym. Między innymi ze względu na produkty użyte do produkcji. Podstawą są naturalne surowce, starannie dobrane, wysokiej klasy skalenie i kaoliny, precyzyjnie odmierzane i mieszane, pozwalają osiągnąć porcelanę o głębokim odcieniu bieli. Porcelana jest produktem ekologicznym i bezpiecznym dla naszego zdrowia. Nie wchodzi w reakcję z żadnymi produktami żywnościowymi. Dodatkowo gładkie szkliwo jest odporne na zarysowania sztućcami oraz łatwe w utrzymaniu czystości.

Produkt polski

Filiżanka do kawy porcelana MariaPaula Natura 250 ml

W dzisiejszych czasach obserwujemy wielki powrót mody na polska zastawę stołową. Wrócił trend na patriotyzm konsumencki i Polacy coraz chętniej otaczają się rodzimymi produktami. Powierzenie produkcji porcelany MariaPaula Natura polskim Zakładom Porcelany Stołowej ?Karolina? sp. z o.o. to gwarancja jakości i piękna porcelany, które pozostaną z użytkownikiem przez długie lata.

Kup w sklepie internetowymDla klientów indywidualnych Kup w hurtowni internetowejDla podmiotów gospodarczych