9.01.2019

Prezenty na różne okazje

Obdarowywanie upominkami wynika z naszej naturalnej potrzeby hojności i wiążącego się z tym poczucia szczęścia i zadowolenia. Każdy z nas uwielbia dostawać prezenty, ale jeszcze więcej radości przynosi nam ich dawanie. Upominki pozwalają podtrzymywać więzi rodzinne, ale również zawierać nowe znajomości. Dzięki nim możemy wyrazić jak bardzo zależy nam na drugiej osobie. Na szczęście okazji do wręczania upominków nie brakuje, szczególnie w okresie zimowym gdzie po szaleństwie świątecznym przychodzi czas na obdarowanie naszych Dziadków. A to dopiero początek upominkowego maratonu. Dlatego warto w ofercie sklepu posiadać produkty, które sprawdzą się jako gotowe rozwiązania na prezent.

Małe rzeczy znaczą wiele

Nie ma chyba osoby, która nigdy nie zetknęłaby się z problemem w wyborze prezentu. Często myślimy: to za skromne, tamto niestosowne do okazji czy nie na naszą kieszeń. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą eleganckie, zawsze na czasie i do tego niedrogie ? przedmioty z porcelany. Odpowiednio szeroka oferta sklepu sprawi, że nietrudno będzie dopasować upominek zarówno do odbiorcy, jak i do okoliczności, w której chcemy go wręczyć. Pamiętajmy, że drobne, ale jakże wymowne rzeczy, cieszą najbardziej.
Dziś porcelanowa zastawa to nie tylko wieloelementowe zestawy obiadowe czy serwisy kawowe. Twórcy marki Altom Design przewidzieli sytuacje, w których Klienci sami wolą skomponować zestawy porcelany skrojone na miarę i skalę wydarzenia. Bo przecież innych gabarytów prezent wypada ofiarować na imieniny, a zupełnie inny na jubileusz czy parapetówkę. Dlatego poszczególne elementy kolekcji porcelany Altom Design można nabyć pojedynczo, tworząc unikalne, autorskie zestawy z myślą o obdarowywanej osobie.

Więcej miłości

Dla osób, które są szczególnie bliskie naszemu sercu doskonała będzie porcelana z miłosnym przesłaniem, w nowoczesnej stylistyce. Najnowsza kolekcja More Love utrzymana jest w trzech kolorach: bieli, czerni i pastelowym różu, który z pewnością będzie jednym z wiodących kolorów tej wiosny. Zestawienie tych barw prezentuje się modnie, stylowo i świeżo. Złota linia na rantach naczyń nadaje im szyku i elegancji. To kolekcja typu mix & match, to znaczy miksuj i łącz, od marki Altom Design. Elementy zaprojektowane są tak, że świetnie się uzupełniają i zgrywają. Możemy zestawiać ze sobą trzy dekoracje: ciemne paski na jasnym tle, z drobnymi różowymi groszkami na ciemnej szarości lub białymi kółkami, na tle różu. Kolekcja zachęca do wyrażania radości i miłości, prostymi hasłami, które są umieszczone na produktach: „More love” (więcej miłości), „Happy time” (szczęśliwy czas/okres), „Sweet dream” (słodki sen/marzenie). W skład kolekcji śniadaniowej wchodzą proste kubki i filiżanki w opasce, filiżanki jumbo ze spodkiem, a także talerze deserowe i miski, wszystkie wykonane z porcelany New Bone China dekorowanej złotą linią.

Sprawdź w naszej hurtowni internetowejDla podmiotów gospodarczych