8.12.2022

Sklep internetowy pieknowdomu.pl zdobył tytuł SUPER MARKA 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma! #2

 

Z wielką dumą i satysfakcją informujemy, że sklep internetowy pieknowdomu.pl zdobył tytuł SUPER MARKA 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii Sklepy internetowe: sklep z artykułami do wyposażenia wnętrz.

 

Tytuł przyznawany jest trzykrotnym Laureatom programu Dobra Marka- Jakość, Zaufanie, Renoma, co oznacza, że jakość obsługi, zaufanie konsumentów do sklepu oraz jego pozycja i siła marki pozostają niezachwiane.

Fakt ten jest szczególnie ważny, ponieważ potwierdza on najwyższy profesjonalizm osób zaangażowanych w prowadzenie sklepu pieknowdomu.pl.

 

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od czternastu lat ogólnopolski program promocyjny, którego celem jest wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach.

Redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy przeprowadzają badania mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności brandów w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz Działu Badań i Analiz Rynku Grupy Media Press jest obserwacja rynku polegająca na badaniu całości stosunków rynkowych w konkretnej branży. Jest to obserwacja zjawisk rynkowych w ich naturalnych warunkach. Na ich bieżącą obserwację składają się: pozycja producenta lub/i usługodawcy na rynku, obecni i potencjalni klienci, ceny produktów lub/i usług, kanały dystrybucji, siła marketingowa marki, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę, wartość oraz rozpoznawalność poszczególnych marek w danych kategoriach. W ramach programu prowadzone są także badania konsumenckie.

 

Dziękujemy pracownikom Działu e-commerce za profesjonalizm i serce wkładane w prowadzenie sklepu pieknowdomu.pl. Wasze wysiłki i starania zostały nagrodzone zaufaniem klientów sklepu, czego gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów!