30.04.2020

Tradycyjny czajnik w nowoczesnej kuchni

Czajnik na gaz na indukcje ze stali nierdzewnej Altom Design Adam 2,3 L

Tradycyjne czajniki marki Altom Design wykonane zostały z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Produkty te dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań przyczynią się do zmniejszenia zużywanej przez nas energii i pomogą zatroszczyć się o środowisko. Jednocześnie, za sprawą oryginalnych wykończeń i designerskich kształtów, będą elegancką ozdobą każdej kuchni.

O ochronie środowiska mówi się we współczesnym świecie coraz więcej. Kolejne ustawy i dyrektywy zalecają odchodzenie od jednorazowych plastikowych opakowań – wskazując chociażby picie wody przegotowanej, jako rozwiązanie bardziej ekologiczne, niż kupowanie w sklepach butelkowanej. Jakość wody kranowej jest zresztą coraz lepsza i nie różni się znacząco swymi parametrami od tej, którą kupujemy w sklepie.

Czajnik z gwizdkiem ze stali nierdzewnej kameleon 3,0 L

W Polsce, nadal bardzo wiele osób gotuje wodę w tradycyjnych czajnikach. Z tego względu w ofercie marki Altom Design znajdziecie Państwo duży wybór czajników nierdzewnych o różnej kolorystyce i wykończeniu. Stal nierdzewna, kojarzona jeszcze do niedawna wyłącznie ze srebrnym odcieniem, który ewentualnie mógł być w wersji błyszczącej lub matowej, to już przeszłość. Obecna możliwość pokrycia stali kolorową powłoką daje nam więcej perspektyw projektowych. Oczywiście wszystkie zastosowane przez nas powłoki są żaroodporne, co gwarantuje bezpieczeństwo w kontakcie z wysoką temperaturą i chroni kolor przed przebarwieniami. Do tego zastosowanie różnorodnych faktur, wytłaczania, łączenia materiałów o różnym wykończeniu sprawia, że czajniki zyskują jeszcze bardziej atrakcyjny wygląd, stając się doskonałą ozdobą każdej kuchni.

Czajniki wykonane z wysokiej jakości, odpornej na uszkodzenia, stali nierdzewnej są trwałe i posłużą użytkownikom przez lata. Materiał ten jest bezpieczny dla naszego zdrowia, nie wydziela szkodliwych substancji i nie wpływa w żaden sposób na smak wody. Bez względu na źródło ciepła, na którym gotujemy w naszej kuchni, warto wybierać takie modele, których dno sprzyja szybkiemu nagrzewaniu się wody. Pojedyncze dno indukcyjne błyskawicznie przekazuje ciepło, dzięki czemu wodę zagotujemy ekspresowo, oszczędzając w ten sposób energię. Mając na uwadze ochronę naszej planety pamiętajmy, aby zawsze napełniać czajnik dokładnie taką ilością wody, jakiej w danej chwili potrzebujemy i niepotrzebnie nie gotować jej na zapas. Czajniki marki Altom Design można używać na wszystkich źródłach ciepła, w tym również na kuchenkach indukcyjnych.

Czajnik na indukcje z gwizdkiem ze stali nierdzewnej Altom Design Gordon 2,7 L

Zastosowanie w czajnikach Altom Design wygodnych, stabilnych rączek bardzo ułatwia przelewanie gorącej wody. Często posiadają one również profilowane wgłębienia, które zapewniają lepszy chwyt. U część modeli rączki dodatkowo pokryte zostały, miłą w dotyku, powłoką soft touch. Jest ona antypoślizgowa, dzięki niej mamy pewność, że chwytając czajnik nawet mokrą dłonią, bezpiecznie zalejemy wrzątkiem ulubioną kawę lub herbatę. Czajniki wyposażone zostały również w gwizdek, który dźwiękiem poinformuje o zagotowaniu się wody. Część oferowanych produktów posiada gwizdek na stałe przymocowany do naczynia, przez co nigdy nie zgubi się w kuchni. Przycisk w uchwycie zapewnia wygodne i bezpieczne zwalnianie gwizdka z wylewki.

Czajnik z gwizdkiem ze stali nierdzewnej tango czerwony 2,8 L

 

Czajniki Altom Design to tradycyjne produkty, ale w nowoczesnym wydaniu. Wykonane z wysokiej jakości stali, z zastosowaniem nowych możliwości technologicznych, świetnie łączą w sobie funkcjonalność i designerskie kształty. Dzięki nim każda kuchnia będzie wyglądać niezwykle modnie i stylowo, a ich używanie stanie się wyjątkową przyjemnością.

Kup w sklepie internetowymDla klientów indywidualnych Kup w hurtowni internetowejDla podmiotów gospodarczych