28.07.2023

VALDINOX otrzymał nagrodę Laur Konsumenta TOP MARKA 2023!

Z ogromną radością informujemy, że marka VALDINOX, została uhonorowana prestiżową nagrodą Laur Konsumenta TOP Marka 2023.

Konkurs ten prowadzony jest przez redakcję Rzecz o Biznesie – organizatora jednego z największych ogólnopolskich konkursów konsumenckich, znanego w polskiej gospodarce. To XIX już edycja plebiscytu Laur Konsumenta/Laur Klienta, który organizowany jest m. in. po to, żeby dostrzec, docenić, uhonorować, ale i wyróżnić w skali całego kraju podmioty gospodarcze, które są właścicielami najpopularniejszych marek, produktów oraz usług. Wyboru tego dokonuje się na podstawie wskazań respondentów, co czyni Laur Konsumenta szczególnie wartościowym wyróżnienie. Jest nam niezmiernie miło, że w tym roku, w toku prowadzonego konkursu oferta produktowa i usługowa marki VALDINOX została zauważona w ogólnopolskim plebiscycie.

Laur TOP MARKA przyznawany jest w elitarnym gronie marek, któremu rokrocznie, mimo zmieniających się trendów rynkowych, udaje się utrzymywać czołową pozycję w swojej kategorii produktowej/usługowej w plebiscycie. To niekwestionowani liderzy w swoich kategoriach.

Ostatecznej oceny pozycji marki wśród konkurencyjnych brandów dokonuje Komisja Konkursowa. Podstawą analizy jest popularność oraz głosy przyznawane przez klientów w plebiscycie Laur Konsumenta/Klienta na przestrzeni ostatnich 5. lat. Odznaczenie marki tytułem TOP MARKA potwierdza jej wysoką rozpoznawalność i wartość wśród polskich odbiorców według podziału branżowego. Więcej informacji na ten temat na stronie internetowej laurklienta.pl.

To niezwykle ważne dla nas wyróżnienie, które poświadcza wysoką jakość i zaufanie, jakim cieszą się produkty VALDINOX wśród konsumentów – bo to właśnie Oni dokonali tego wyboru. VALDINOX od lat stawia na innowacyjne podejście do projektowania i produkcji naczyń kuchennych, a marka stała się synonimem niezawodności, trwałości, ergonomii i nowoczesnego designu – sprawia bowiem, że każdy może w swojej kuchni poczuć się jak prawdziwy mistrz. To wyróżnienie stanowi dla Altomu nie tylko powód do dumy, ale również motywację do dalszego doskonalenia oferowanych produktów i usług. Dzięki takim nagrodom VALDINOX umacnia swoją pozycję na rynku. Laur stanowi dowód tego, że patelnie i naczynia marki VALDINOX to synonim najwyższej jakości.

Pragniemy podziękować wszystkim konsumentom, którzy przyczynili się do tego wyjątkowego wyróżnienia. Wasza rekomendacja stanowi potwierdzenie, że patelnie i naczynia marki VALDINOX to satysfakcji w kuchni. Dzięki Wam nadal będziemy się rozwijać i spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Razem z Wami VALDINOX dąży do zapewnienia doskonałych rozwiązań w dziedzinie profesjonalnych narzędzi kuchennych, sprawiając, że każdy może poczuć się jak prawdziwy mistrz w swojej kuchni. Jesteśmy podekscytowani przyszłością i gotowi podbijać kulinarne serca!