21.11.2019

VALDINOX Solution ?  praktyczne rozwiązania w kuchni

Altom-naczynia Valdinox Solution Ula Pedantula poleca

Polacy kochają domowe posiłki. W dzisiejszym zabieganym świecie coraz częściej gotowanie staje się pomysłem na wspólne spędzanie czasu z najbliższymi. Są jednak wśród nas tacy, dla których stanie przy garnkach pozostanie na zawsze najgorszą karą. Jedni i drudzy starają się wyeliminować wszelkie trudności w przygotowaniu posiłków. Dlatego szukając naczyń kuchennych zwracają uwagę na to by były one funkcjonalne i oferowały tylko to, czego tak naprawdę potrzebujemy. Nowa linia naczyń kuchennych VALDINOX Solution umożliwi nam przeprowadzanie kulinarnych eksperymentów, sprawnie i bez wysiłku. A to dla wszystkich jest najważniejsze.

Niezawodność naczyń VALDINOX  

Naczynia VALDINOX Solution wykonane zostały z nowoczesnego aluminium. Materiał ten gwarantuje doskonałe przewodzenie ciepła, znacznie większe niż stal nierdzewna, co przekłada się na maksymalną wydajności naczyń i niskie koszty eksploatacji. Ciepło jest rozprowadzane po całej powierzchni garnka czy patelni, dzięki czemu potrawy równomiernie się smażą/gotują i zyskują doskonałą konsystencję. Stop aluminium posiada siłę i wytrzymałość stali nierdzewnej, ale jest od niej znacznie lżejszy. Staje się to nie bez znaczenia, w momencie gdy chcemy przenieść garnek wypełniony po brzegi pysznymi smakołykami.

Naczynia kuchenne Valdinox Solution to idealne rozwiązane do Twojej kuchni

Linia naczyń kuchennych VALDINOX Solution została wyprodukowana w technologii odkuwania. Podczas takiej produkcji, nagrzany kawałek aluminium poddawany jest obróbce mechanicznej młotem, prasą lub innym narzędziem, do momentu otrzymania pożądanego kształtu. W ten sposób formowane aluminium zyskuje w każdym miejscu odpowiednią grubość i gęstość, a te przekładają się na maksymalną wydajność naczyń oraz odporność na deformacje.

Powierzchnie garnków i patelni pokryte zostały wielowarstwową powłoką NON-STICK renomowanej szwajcarskiej marki Ilag. Dzięki niej za każdym razem usmażymy swoje dania bez przywierania, uzyskamy idealnie zrumienioną, chrupiącą skórkę oraz soczyste wnętrze mięs, ryb i warzyw. Gładka powierzchnia nieprzywieralna jest również łatwa w utrzymaniu czystości. Po użyciu, naczyń nie trzeba ich gruntownie myć czy szorować. Powierzchnię wystarczy wytrzeć ręcznikiem papierowym lub umyć pod ciepłą, bieżącą wodą.

Naczynia kuchenne Valdinox Solution dostępne w sieci Auchan

Kolekcja VALDINOX Solution dedykowana jest pasjonatom różnorodnych technik kulinarnych. Te energooszczędne naczynia przystosowane są do używania na wszelkiego rodzaju kuchenkach, także indukcyjnych. Indukcja to szybsze gotowanie i redukcja zużycia energii. Czyli w efekcie znaczna oszczędność Twojego czasu i finansów.

Wysoka jakość naczyń kuchennych VALDINOX Solution potwierdzona została gwarancją na użytkowanie produktów, na okres 3 lat.

Fajne garnki

Użyteczność naczyń to jedno, ale coraz częściej zależy nam na tym, aby garnki również elegancko wyglądały. Efektowne detale kolekcji Solution, w postaci raczek przypominających drewno sprawiają, ze gotową potrawę możemy podać na stół w garnku, w którym się gotowała! Dodatkowo delikatna powłoka soft touch sprawia, że rączki nie ślizgają się w dłoniach, co gwarantuje pewny chwyt.

Ula Pedantula poleca

Dziennikarka i prezenterka Ula Chincz, która znana jest również szerokiej publiczności jako Ula Pedantula, dzięki blogowi poświęconemu codziennym domowym wyzwaniom, kocha gotować. W kuchni jednak zawsze stawia na wygodę, prostotę i wysoką jakość. Dlatego też chętnie podjęła się testowania najnowszej linii naczyń VALDINOX Solution. Kulinarne efekty, przy użyciu naczyń VALDINOX zachwyciły ją tak bardzo, że postanowiła firmować linię Solution własnym nazwiskiem. W najnowszym filmie na kanale YouTube znajdziemy odcinek, pierwszy z cyklu ?Jak dbać o rzeczy codziennego użytku tak, aby długo nam służyły?, w którym Ula opisuje właściwościach naczyń z powłoką nieprzywieralną oraz opowiada jak o nie dbać, aby służyły nam przez lata. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia. A po więcej porad dotyczących samego gotowania, organizacji w kuchni oraz użytkowania naczyń VALDINOX zapraszamy na stronę valdinox.pl

Kolekcja naczyń kuchennych VALDINOX Solution, polecanych przez Ulę Chincz, dostępna jest w wyłącznie w sklepach sieci Auchan w całej Polsce do 24 grudnia lub do wyczerpania zapasów.