28.11.2017

Wielka Gala Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki 2017

Dobiega końca kolejny rok wytężonej pracy zespołu Altom, nad budową pozycji naszych marek oraz jakości naszych produktów. To doskonały moment na podsumowania, ale także na wytyczenie planów i celów na kolejne miesiące i lata.

Miło nam poinformować, że nasze starania budowy portfolio produktowego marek Valdinox i Altom Design zostały dostrzeżone i docenione przez ogólnopolskie gremium organizacji zrzeszającej przedsiębiorców i pracodawców – Przedsiebiorcy.pl. 24 listopada podczas ?Wielkiej Gali Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki” otrzymaliśmy zaszczytne nagrody dedykowane najlepszym w Polsce firmom i markom. Uroczystość odbyła się w Warszawie, poprowadzili ją Dorota Gardias i Krzysztof Ibisz, a wśród zaproszonych gości znalazło się wiele osobistości polskiego biznesu, polityki czy sportu.

Decyzją Rady Programowej i Organizatorów Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności naszej firmie przyznano zaszczytny tytuł ?Lidera Rynku AGD za rok 2017?, który z imieniu Altom odebrała z radością i dumą Wiceprezes Zarządu Pani Paulina Żurowska-Wrzesińska. Kolejna ważna nagroda, ?Diament Polskiej Innowacyjności? została przyznana firmie Altom, za wysokiej jakości produkty marki VALDINOX. Nagrodę dla marki VALDINOX odebrał z rąk organizatorów Dyrektor Działu Zakupów Pan Damian Adamski.

Równie prestiżowy tytuł firma Altom otrzymała za kolekcje autorskie marki Altom Design. ?Diament Polskiego Designu 2017? powędrował do rąk Dyrektor Trade Marketingu Pani Kariny Góral, która poprzez swoją pasję, znajomość rynku AGD oraz wyczucie trendów współtworzy od lat kolekcje Altom Design.

Każde tego typu odznaczenie jest dla całego zespołu Altom nagrodą za codzienną pracę, ale również mobilizuje nas do dalszych wysiłków, by nasze produkty i marki charakteryzowała innowacyjność, piękno i jakość.