26.07.2021

Wspieramy zdrowy styl życia razem z Radiem Plus Gniezno!

Ekipa Radia PLUS Gniezno po rocznej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, wróciła do Skorzęcina z formułą piknikowych spotkań ze swoimi słuchaczami i w ostatni weekend tj.: 23-25 lipca br., uruchomiła na plaży – Studio Lata Radia PLUS Gniezno.

Studio Lato Radia PLUS Gniezno 2021

Studio Lato Radia PLUS Gniezno 2021

Motyw przewodni tegorocznego wydarzenia skoncentrowany był wokół promowania zasad zdrowego stylu życia. Stąd też wśród omawianych tematów i konkursów, nie mogło zabraknąć takich tematów jak: aktywność fizyczna czy zbilansowana dieta bogata w składniki odżywcze i naturalne, zdrowe produkty.

Studio Lato Radia PLUS Gniezno 2021

Studio Lato Radia PLUS Gniezno 2021

Warto wspomnieć, że idea zdrowego stylu życia już od wielu lat towarzyszy również działaniom podejmowanym przez firmę Altom. To właśnie z inicjatywy pasjonatów aktywności fizycznej powstał mi.in.: Klub Sportowy Altom, który jest inicjatorem i organizatorem wielu imprez biegowych w Gnieźnie, tj.: Bieg Europejski czy Bieg Lechitów.

Niejednokrotnie również na łamach artykułów prasowych, magazynów online, blogu firmowego czy w social mediach, z chęcią dzielimy się również poradami i wskazówkami dotyczącymi zdrowego stylu życia, podpowiadamy sprawdzone rozwiązania, które wpływają na komfort życia oraz dzielimy się wiedzą na temat źródeł pochodzenia i technologii wytwarzania oferowanych przez nas produktów.

Stąd też z przyjemnością wspieramy lokalne inicjatywy i wydarzenia, których tematyka jest spójna z misją i działalnością naszej firmy. Dziękujemy więc Radiu Plus Gniezno za zaproszenie do grona partnerów tegorocznej imprezy i gratulujemy pełnego sukcesu!