26.05.2020

Zakupy B2B przenoszą się do Internetu

Pandemia całkowicie zmieniła nasze życie. Wszystkie restrykcje oraz większa dbałość o nasze zdrowie i bezpieczeństwo sprawiły, że zarówno kupujący jak i sprzedający chętniej korzystają z kanału online. Polacy już wcześniej kochali zakupy w Internecie i wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie trend kupowania w sieci będzie dalej rósł w siłę i zapewne pozostanie z nami na dłużej? również gdy nadejdą lepsze czasy.

Internet daje nam wiele możliwości. Jeśli kupujemy w sieci produkty dla naszych gospodarstw domowych, to dlaczego nie mielibyśmy kupować online produktów dla naszego biznesu? Jeszcze przed pandemią wiele firm oferowało swoim klientom biznesowym platformy internetowe, które stanowiły uzupełnienie sprzedaży bezpośredniej. W obecnej sytuacji role się odwracają. Możliwość zakupów online stanowi podstawę kontaktu z klientami biznesowymi i jest świadectwem odpowiedzialności firmy, która dba nie tylko o bezpieczeństwo swoich pracowników, ale również o zdrowie swoich klientów.

Hurtownia Internetowa Altom

Firma Altom swoim Partnerom Handlowym udostępnia platformę internetową B2B, która umożliwia   wygodne i szybkie zakupy online pełnej gamy produktów, dostępnych w ofercie. Nasza Hurtownia Internetowa działa przez 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Dzięki czemu możecie Państwo w dowolnym momencie składać zamówienia online. Daje to również możliwość spokojnego rozważenia różnych opcji i zdecydowaniu się na te produkty, których najbardziej potrzebujecie. Taka spokojna ścieżka zakupowa to nie tylko unikanie tłumów i ryzyka zakażenia, ale też bardziej przemyślane decyzje zakupowe, w obecnej niepewnej sytuacji ekonomicznej.

Maria_Paula_zakupy

W prosty, szybki i bezpieczny sposób, możesz zamówić produkty na hurt.altom.pl

Dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej e-hurtowni i korzystania z tego łatwego narzędzia do generowania zamówień i uzupełniania Państwa oferty. Zakupy dokonywane w ten sposób nie wymagają znajomości skomplikowanych narzędzi, a dodatkowo wiążą się ze specjalnymi rabatami i akcjami promocyjnymi. Cały czas pracujemy nad poprawą jakości i poprawności działania wszystkich funkcji w Hurtowni Internetowej. Jesteśmy otwarci i wdzięczni za wszelkie uwagi i wskazówki dotyczące zmian, które pozwolą jeszcze lepiej spełnić Państwa potrzeby zakupowe.

PopUp

Instrukcja użytkowania krok po kroku

Aby ułatwić każdemu użytkownikowi kontakt z naszą biznesową platformą online  www.hurt.altom.pl przygotowaliśmy specjalny podręcznik o tym, jak poruszać się w naszej Hurtowni Internetowej (instrukcję można zobaczyć tutaj >>). Głównym założeniem instrukcji jest pokazanie, jak krok po kroku wygląda cały proces zakupowy ? poczynając od momentu logowania się w hurtowni, poprzez wyszukanie produktów, złożenie zamówienia, sprawdzenie jego statusu i podstawowych informacji na jego temat, aż po informacje o fakturach i płatnościach.

Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją, jednocześnie zapraszając na zakupy!

Instrukcja_Pobierz