2.12.2019

Zimowe Targi Altom

Targi Altom w Gnieźnie

Targi branżowe Altom to ważne wydarzenie, podczas którego właściciele sklepów i hurtowni specjalizujących się w handlu artykułami gospodarstwa domowego mogą zapoznać się z trendami branżowymi na nadchodzący sezon. Tegoroczną, zimową edycję targów rozpoczęliśmy od Gniezna, gdzie znajduje się centrala firmy Altom, następnie odwiedziliśmy Paniówki oraz Zielonkę pod Warszawą. Podczas trzech edycji targowych czołowe marki z branży AGD zaprezentowały swoje nowości i promocje, a z okazji swoich 5 urodzin marka MariaPaula przygotowała premierowy pokaz najnowszego fasonu porcelany, o nazwie Moderna.   

Bohaterowie targów

Zakupy przed świętami Bożego Narodzenia to jeden z najlepszych okresów dla sprzedawców. Wielu przedsiębiorców uważa święta za żniwa, ponieważ w tym okresie można wygenerować najwyższe zyski. Nic jednak nie dzieje się bez przyczyny. Żeby uzyskać wysokie profity trzeba posiadać szeroką gamę, wysokiej jakości produktów, które będą odpowiadały najnowszym trendom rynkowym. Unikatowe propozycje oraz odpowiedni sposób prezentacji pomaga stworzyć odpowiednią atmosferę, która wspomaga świąteczne zakupy. Oferta targowa firmy Altom to odpowiedź na wszystkie dylematy naszych klientów. Mogli oni zapoznać się najnowszymi kolekcjami, a także stałą gamą produktów, w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy mógł liczyć na fachową pomoc. Reprezentanci wystawiających się firm oraz pracownicy firmy Altom udzielali szczegółowych informacji na temat produktów i ich zastosowania, możliwości łączenia i sposobów wystawienia na sklepowych półkach. Dla naszych gości przygotowaliśmy szereg promocji, atrakcji handlowych oraz fascynujących nagród i upominków.

5 fasonów na 5 urodziny marki MariaPaula

Porcelana MariaPaula kolekcja Altom, najwyższa jakość

Upłynęło już pięć lat od pojawiania się na rynku pierwszego autorskiego fasonu porcelany MariaPaula. Wszystkie kolekcje powstawały przy współpracy pasjonatów porcelany, doceniających jakość i niepowtarzalny charakter tego tworzywa. Wieloletnie doświadczenie i zamiłowanie do porcelany, sprawiło, że każdy kolejny fason jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Podczas targów zimowych, zaproszeni goście jako pierwsi mogli zobaczyć i zakupić w atrakcyjnych cenach najnowszy fason porcelany MariaPaula. Moderna to niezwykły design. Przy projektowaniu wykorzystano szlachetne materiały i organiczne kształty. Łamiąc stereotypy, twórcy fasonu połączyli ze sobą kwadratowe talerze z owalami oraz klasyczną okrągłą formą. Różnorodne, geometrycznie bryły oraz opływowość elementów, idąc ze sobą w parze, zaowocowały porcelaną, która stylistyką nawiązuje do estetyki połowy XX w. Moda na ceramikę z lat 50. i 60. to nie tylko owoc retro-manii, ale również efekt rosnącej świadomości Polaków w dziedzinie wzornictwa. MariaPaula Moderna to powrót do korzeni, ale na zasadzie mądrej kontynuacji, dopasowanej do naszych czasów.

5 lat porcelany MariaPaula nowa kolekcja

Jak na okrągłe urodziny przystało na naszych gości czekał tort oraz wyjątkowe prezenty. Klienci mogli wziąć udział w konkursie związanym z marką MariaPaula i wygrać fantastyczne wakacje luksusowym kamperem. Ilość zgłoszeń konkursowych oraz pomysłowość odpowiedzi bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Szczęśliwym zwycięzcom gratulujemy i życzymy fantastycznych wrażeń podczas podróży.

Targi zimowe Altom konkurs do wygrania kamper

Święta od kuchni

Oferta firmy Altom to gustowne produkty na stół, ale nie tylko. Garnki, patelnie, formy do pieczenia to produkty niezbędne do przygotowania świątecznego menu. Dla wszystkich miłośników gotowania przygotowaliśmy bogatą ofertę profesjonalnych naczyń i narzędzi kuchennych. W Zielonce gościliśmy również wyjątkowego gościa. Odwiedziła nas Pani Katarzyna Bosacka – polska dziennikarka prasowa i telewizyjna, autorka publikacji na temat zdrowia, urody, nauki, medycyny i wychowania dzieci, prowadząca w telewizji TVN Style program konsumencki „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”. Od sierpnia 2019 prowadzi kanał na platformie YouTube pod nazwą EkoBosacka, zajmujący się ekologią i zdrową żywnością chętnie używając podczas gotowania naczynia marki Silesia, przede wszystkim ze względu na prozdrowotne właściwości emalii. Pani Katarzyna podzieliła się z naszymi gośćmi swoimi przemyśleniami na temat zdrowych świąt, zdrowego odżywiania, zdrowych zakupów, ale również zdrowego gotowania w naczyniach emaliowanych.

Katarzyna Bosacka gość specjalny targów zimowych Altom w Zielonce

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, fantastyczną atmosferę i niezapomniane wrażenia. To przede wszystkim tak liczny i aktywny udział Państwa w tym wydarzeniu przyczynił się do sukcesu targów oraz realnej promocji najnowszych trendów. Cieszymy się, że firma Altom może szczycić się tak licznym gronem lojalnych partnerów handlowych i przyjaciół firmy.