9.01.2023

Złoty Laur Klienta 2023 dla marki VALDINOX!

 

Z dumą informujemy, że marka VADLINOX została odznaczona tytułem ZŁOTY LAUR KLIENTA 2023 w kategorii: wyposażenie kuchni.

Odznaczenie LAUR KLIENTA przyznawane jest od 2004 roku. Tytuł otrzymują firmy/marki, które w przeprowadzonym sondażu zostały wskazane przez konsumentów,  jako najbardziej popularne w danej kategorii.    W konkretnej kategorii można wskazać jedną firmę/markę. W najnowszym plebiscycie sondaż prowadzony był telefonicznie oraz poprzez ankiety zamieszone na stronach internetowych niezależnych organizacji zewnętrznych,   w tym na portalach branżowych, serwisach tematycznych oraz na portalach informacyjno-społecznościowych.

Tytuł ZŁOTY LAUR KLIENTA przyznawany jest firmie/marce, która zdobyła najwięcej głosów w danej kategorii. Otrzymanie tytułu zobowiązuje do jeszcze większej dbałości o najwyższą jakość produktów marki VALDINOX.

Dziękujemy naszym klientom za wskazanie marki VALDINOX jako najbardziej popularnej w kategorii: wyposażenie kuchni. Świadomość tego, że nasza marka jest dla konsumentów pierwszym wyborem, jest najcenniejszą nagrodą jaką można otrzymać!