Dropshipping – zasady współpracy

Dropshipping to forma współpracy, przygotowana dla naszych Partnerów, posiadających własny sklep internetowy, chcących poszerzyć swoją ofertę handlową o nasze produkty. Dla tej grupy Partnerów przygotowaliśmy rozwiązanie, które umożliwia oferowanie produktów z naszej oferty bez konieczności fizycznego ich posiadania w swoim magazynie ? zamówienia składane w sklepie internetowym Partnera realizowane są przez nas, z naszego centrum logistycznego.

Centrum logistyczne Altom

Centrum logistyczne Altom

Dzięki usłudze dropshippingu możesz oferować tysiące naszych produktów w swoim sklepie internetowym, bez potrzeby ich magazynowania w ramach swojego biznesu. Wszystkie zamówienia realizowane są bezpośrednio przez nas w Twoim imieniu, dzięki czemu nie musisz posiadać dużej powierzchni magazynowej oraz zamrażać środków finansowych na wcześniejszy ich zakup. Dodatkowa korzyść to brak konieczności zatrudniania dodatkowych osób do kompletacji, pakowania i wysyłki zamówionych przez Twoich klientów produktów ? nasze profesjonalne centrum logistyczne obsłuży Twoje przesyłki. Zamówienia będą wysyłane w ciągu 24 godzin od ich złożenia i dostarczane do Twoich Klientów bezpiecznie zapakowane i ubezpieczone na wypadek uszkodzeń.

Do podjęcia współpracy z nami niezbędne jest podpisanie stosownej umowy, dzięki której zyskasz dostęp do naszej bazy produktowej (produktów, ich opisów i zdjęć). Aby otrzymać od nas wzór umowy, zarejestruj się tutaj ? odezwiemy się do Ciebie w najszybszym możliwym czasie. Umowa reguluje wszystkie aspekty współpracy, zarówno te operacyjne (wysyłka zamówień, obsługa reklamacji i zwrotów itp.), prawne (prawa do bazy produktowej, opisów, zdjęć, obowiązki związane ze sprzedażą, regulowane polskim prawem), jak i sprawy związane z rozliczeniami finansowymi.

Podpisanie umowy daje Ci możliwość rozpoczęcia integracji naszej bazy produktowej ze swoim systemem sprzedażowym. Otrzymasz od nas dostęp do naszej pełnej oferty ? sam wybierasz, czy w Twojej ofercie znajdą się wszystkie produkty, czy też zaoferujesz swoim Klientom tylko ich część. Ostatnim etapem przed rozpoczęciem współpracy jest integracja z naszym systemem do przyjmowania składanych przez Twoich Klientów zamówień ? powinieneś je do nas przesyłać w odpowiednim formacie. Więcej informacji na temat technicznych aspektów integracji znajdziesz tutaj.